Anı Defteri

Şaban ERDA

29.2.2020 08:55:18

Otelde değil evimizde gibi hissettik , çalışanların cana yakınlığı , otelin atmosferi , ambiansı , açık büfe kahvaltının lezzeti , seçenek bolluğu , konum olarak Göreme’nin tam merkezinde olması , herşeyiyle otel bize çok güzel bir tatil sundu, Kapadokya’ya tekrar gelirsek kesinlikle aynı otelde konaklarız , Kapadokya’ya gidecek olan her tanıdığımada gözüm kapalı önerebilirim.

Şenay&Mustafa Emre Fırat

11.3.2018 17:50:44

2 günlük Kapadokya tatilimizde iyiki dediğimiz ve her an geldiğimize daha da memnun kaldığımız Roc Of otel her anlamda mükemmel bir tatil yapmamıza sağladı. Fatma hanım otelin sahibi ve ilk kadın girişimci olarak otelini kendi başına yaparak herşeyi düşünerek Eksiksiz bir otel haline getirmiş, kahvaltı kendi elleri ile hazırladığı eksiksiz ve çok lezzetliydi. Kaldığımız oda 303 nolu oda Hiç eksiksiz muntazamdı. Fatma hanım ın oğlu Ahmet bey bize 2 gün boyunca bölge turları ve restoranlar konusunda en iyi önerilerde bulunmuştur. Bu iki günlük tatilimiz sizlerin sayesinde dolu dolu ve çok keyifli geçmiştir. Bir sonraki gelişimizde de ilk geleceğimiz otel kesinlikle Roc OF otel olacaktır.

Erdal Deniz

19.12.2016 02:04:45

Hersey cok guzeldi .İlgi alakanizdan dolayi tesekkurler

Betül Gökhan Sezer

9.11.2016 12:08:09

Hayalim olan şehrinize gelip sizin misafiriniz olmak çok güzeldi güler yüzünüz ve misafir perverliğimiz ayrıca temizlik için diyecek bir kelime yokherşey çok güzeldi teşekkür ederim

Deny Chrisy

3.4.2016 23:16:22

I am so glad being first person who has chance to write their own page. We stayed for two nights in the hotel, it was so cold but the room was hot. Serkan helped us so much to have a good holiday in those limeted days. Fatma the owner of the hotel was so hospitable. It is a family hotel, all are relatives to each other and so kind. Fatma's mother is always smiling to the people. I hope, we have another chance to visit them once more, I strongly recommend anyone to go there and stay in.